Sklep ze zdrową żywnością


W sklepie znajdują się produkty ekologiczne opatrzone certyfikatem rolnictwa ekologicznego, produkty dla diabetyków, niemowlaków, osób uczulonych na gluten, artykuły prozdrowotne - z dużą zawartością witamin oraz składników mineralnych.

EU_Organic_Logo_Colour_OuterLine_rgb         EU_Organic_Logo_OneColour_Dark_OuterLine_rgb         EU_Organic_Logo_OneColour_Dark_rgb

Sklep jest efektem stylu życia, pasji oraz szacunku do natury. Naszą główną ideą jest kształtowanie świadomości konsumenckiej.
Sklep powstał z myślą o wszystkich tych, którzy pragną zdrowo się odżywiać, dbać zarówno o własne zdrowie jak i zdrowie swoich bliskich. Jest to miejsce dla tych, których kuchnia inspiruje do zmiany stylu życia, jak również dla tych, których stan zdrowia zmusza do spożywania żywności niestandardowej. Jest również ciekawą alternatywą dla osób chcących wprowadzać do swojego menu nowe doznana smakowe.

Dzięki zakupynazdowie.pl mają Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów, „bio” bez konieczności opuszczania domu czy biura oraz gwarancję, że wszystkie towary pochodzą od sprawdzonych dostawców. Mogą się Państwo cieszyć wygodą zakupów nie tracąc cennego czasu.

Bezustannie dbamy o rozwój sklepu. Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

Dziękujemy za zaufanie

Zakupy na Zdrowie

               

Każde logo zamieszczone na stronie ma charakter informacyjny i należy do jego prawowitego właściciela. Treści artykułów mają charakter wyłącznie informacyjny. Przed zastosowaniem zalecane jest skonsultowanie się z lekarzem lub zasięgnięcie wiedzy z innych źródeł.